Про безпеку під час відпочинку на водоймах розповіли відпочивальникам рятувальники спільно з поліцейськими


Рятувальники Прикарпаття невпинно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо попередження трагічних випадків загибелі людей на воді. З початку року на водоймах області загинуло 22 особи, з них 1 – дитина. Багатьох нещасть можна було б уникнути, якби громадяни дотримувались елементарних правил безпеки під час відпочинку на берегах водойм.

Рятувальники спільно з ювенальними поліцейськими зустрілися з відпочивальниками на міському озері в Івано-Франківську та розповіли їм про необхідність дотримання елементарних правил безпеки під час відпочинку на воді.  Учасники рейдової групи наголосили на тому, щовідпочивати та купатися можна лише на спеціально обладнаних пляжах, також не можна залишати дітей без нагляду біля води та не дозволяти їм самостійно відвідувати місцеві ставки та озера. Тим, хто вміє добре плавати, не слід запливати далеко та не варто плавати наодинці, особливо, якщо не впевнені у власних силах. Також наголосили застерегли громадян про заборону заходити у воду у стані алкогольного сп’яніння та потрібно завжди слідкувати за штормовими попередженнями і не виходити у плавання на човнах при сильних поривах вітру. А щоб краще запам’яталися правила безпеки, то усім вручили тематичні листівки застережливого характеру.

Лише дотримання правил безпеки допоможе уникнути трагічних наслідків. Бережіть своє життя та життя оточуючих.5 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/