У Прикарпатському університеті запроваджують освітню програму «Польська мова і література та англійська мова»


У Прикарпатському університеті запроваджують освітню програму «Польська мова і література та англійська мова». Фото з відкритих джерел ілюстративнеВ Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника запроваджують нову освітньо-професійну програму – «Польська мова і література та англійська мова».

Про це повідомив професор, завідувач кафедри слов’янських мов факультету філології ПНУ, доктор філологічних наук Микола Лесюк.

«У нас приємна новина! Нарешті отримали дозвіл на відкриття нової освітньої програми – «Польська мова і література та англійська мова», - розповів він у фейсбуці.

Зі слів пана Лесюка, попит на таку спеціальність у суспільстві визнав давно і чимало людей запитували, чи немає також спеціальності у Прикарпатському національному університеті.

«І ось нарешті ми відкрили її! Ці дві мови - польська та англійська - тепер мають небиякий попит, особливо у нас на Прикарпатті. Чекаємо абітурієнтів. Ласкаво просимо в наш рідний університет – один із кращих університетів України!!!», - зазначив професор.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне3 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/