На Верховинщині створять пункти тимчасового базування гірсько-патрульної роти Національної гвардії


У Верховинському районі розмістять пункти тимчасового базування гірсько-патрульної роти військової частини 1241 Національної гвардії України.

На Верховинщині створять пункти тимчасового базування гірсько-патрульної роти Національної гвардії. Фото: пресслужба військової частини 1241 НГ України

Про це йшлося на зустрічі заступника командира військової частини 1241 зі служби підполковника Богдана Богдана з головою Верховинської райдержадміністрації Василем Бровчуком.

Як зауважили у пресслужбі військової частини, діяльність гірсько-патрульної роти базується на основі досвіду колег із Румунії. У разі розміщення на території району такого пункту підрозділ зможе виконувати завдання з охорони громадського порядку не тільки в населеному пункті Верховина, але й всьому Верховинському районі у складі автомобільних та піших патрулів, а також здійснювати пошукові та рятувальні операції спільно з взаємодіючими органами щодо надання допомоги громадянам, які заблукали у гірській та лісистій місцевості.

«На цей час у резерві військової частини є спецтехніка, зокрема високопрохідні вантажні автомобілі, квадроцикли, снігоходи, гірськолижне спорядження та інше обладнання, які можна використовувати під час виникнення надзвичайних ситуацій у важкодоступних гірських населених пунктах. Ми готові виконувати завдання служби з охорони громадського порядку з метою підвищення рівня безпеки відпочивальників під час літнього курортного сезону, та надання допомоги Національній поліції України у боротьбі зі злочинністю», - прокоментував зустріч з керівництвом Верховинського району підполковник Богдан Богдан.

У свою чергу голова Верховинської РДА Василь Бровчук пообіцяв гвардійцям повне сприяння у пошуку території та приміщення для базування військовослужбовців гірсько-патрульної роти, зауваживши, що їхня навченість діяти у складних ситуаціях та спецтехніка суттєво допоможуть територіальним громадам району. Адже із значним збільшенням потоку відпочивальників, складним рельєфом та маршрутами, туристичні групи та поодинокі мандрівники часто потребують допомоги в горах.

 

Фото: пресслужба військової частини 1241 НГ України2 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/