2 800 доларів за контрабанду анаболіків. На лаву підсудних сяде прикордонник-хабарник


2 800 доларів за контрабанду анаболіків. На лаву підсудних сяде прикордонник-хабарник. Фото з відкритих джерел ілюстративнеЗа процесуального керівництва Чернівецької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону направлено до суду обвинувальний акт відносно інспектора прикордонної служби одного з відділень інспекторів прикордонної служби Чернівецького прикордонного загону за фактом прохання надати та одержання неправомірної вигоди (частина 1 статті 368 Кримінального кодексу України), - повідомили у пресслужбі Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

За даними слідства, за 2 800 доларів США хабара вказаний сержант погодився посприяти громадянину в переміщенні 4 ящиків зі спортивним харчуванням та анаболічними препаратами через державний кордон в Україну з Республіки Молдова без здійснення прикордонного та митного контролю поза межами пункту пропуску. За визначену суму прикордонник поінформував про розстановку, часові проміжки перебування і відсутність прикордонних нарядів, а також несення служби військовослужбовцями прикордонного загону.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювало Територіальне управління ДБР, розташоване у м. Хмельницькому, за матеріалами та спільно зі співробітниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Чернівецькій області.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне2 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/