17 мільйонів збитків: прикарпатця підозрюють у відеопіратстві


17 мільйонів збитків: прикарпатця підозрюють у відеопіратстві. Фото з відкритих джерел ілюстративнеНа Прикарпатті місцевий житель через мережу інтернет незаконно розповсюджував аудіовізуальні твори кінематографії.

Про це повідомили в Івано-Франківській обласній прокуратурі.

Як зазначається, днями чоловікові повідомили про підозру в порушенні авторського і суміжних прав – діяння, за яке передбачена кримінальна відповідальність частиною 3 статті 176 Кримінального кодексу України.

Слідство встановило, що підозрюваний створив у мережі інтернет вебсайти, на яких організував розповсюдження аудіовізуальних творів кінематографії без дозволу правовласників, надавши вільний доступ користувачам мережі до перегляду та копіювання вказаних творів. За підрахунками правоохоронців, тим самим чоловік завдав шкоди інтересам міжнародних компаній на суму понад 17 мільйонів гривень. Протиправну діяльність іванофранківця викрили працівники відділу протидії кіберзлочинам Департаменту кіберполіції Національної поліції України в Івано-Франківській області спільно зі слідчими Івано-Франківського районного управління Головного управління Національної поліції в області.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне2 Липня 2021 p.
©http://briz.if.ua/