На Прикарпатті стартував пілотний проєкт з перетворення регіональних відділень АМУ на сервісні центри - виконавчий директор АМУ


На Прикарпатті стартував пілотний проєкт з перетворення регіональних відділень АМУ на сервісні центри - виконавчий директор АМУНа Івано-Франківщині стартуртує пілотний проєкт з перетворення регіональних відділень Асоціації міст України на сервісні центри АМУ.

Відповідною ініціативою поділився сьогодні, перебуваючи на Прикарпатті, виконавчий директор Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» Олександр Слобожан.

Нагадаємо, сьогодні, 30 червня, в Івано-Франківську, на вулиці Незалежності, 89, відкрився оновлений офіс Івано-Франківського регіонального відділення АМУ. Олександр Слобожан взяв участь у церемонії відкриття.

«На Івано-Франківщині розпочинається пілот з перетворення регіональний відділень Асоціації міст у сервісні центри. Зовсім нова якість роботи відділень і зовсім нова якість надання послуг громадам, які входять у відділення», - розповів виконавчий директор АМУ.

З його слів, Прикарпаття для участі у пілотному проекті було обрано з двох міркувань. По-перше, за кількістю членів Івано-Франківське відділення АМУ сьогодні є лідером серед інших регіональних відділень, маючи майже 100%-ве покриття громад. По-друге, відділення АМУ на Прикарпатті перше отримало сучасний комфортний офіс, що його було сьогодні урочисто відкрито. А це, у свою чергу, створює можливості для надання нових корисних послуг громадам. «На приклад, постійний юридичний супровід… - пояснив Олександр Слобожан, про які саме нові послуги йдеться, - Другий момент – це співпраця з бізнесом, коли будуть запропоновані громадам (і вони вже пропонуються громадам) певні грантові програми. На приклад, сьогодні ви почуєте виступи по освітньому проєкту, тому що ми вважаємо, що освіта – це дуже головне для розвитку громад».30 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/