Батька трьох дівчат, якого шукали на Дністрі, знайшли мертвим


Прикарпатські рятувальники знайшли тіло чоловіка, якого з вечора 28 червня, шукали у річці Дністер.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління ДСНС в області.

Батька трьох дівчат, якого шукали на Дністрі, знайшли мертвим. Фото: пресслужба ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області

Нагадаємо, йдеться про батька трьох дівчат. 28 червня він відпочивав разом з доньками на річці Дністер у районі села Козина Галицької міської територіальної громади.

Одна з дівчат зайшла на глибину і почала тонути, потягнувши за собою одну із старших сестер. Батько дівчат кинувся рятувати дочок. Він занурився, щоб виштовхнути дівчат на мілину, проте сам зник у водах річки.

Дівчат врятували працівники Державної пожежно-рятувальної частини № 3 міста Галич, а от їхнього батька вони знайти не могли. Пошуки тривали до пізньої ночі 28 червня, весь світловий день 29 червня і вранці сьогодні. До них було залучено водолазів відділення водолазно-рятувальних робіт Аварійно-рятувального загону спецпризначення обласного ГУ ДСНС та Рятувально-водолазної станції міста Галич проводять обстеження акваторії дна та русла річки.

Батька трьох дівчат, якого шукали на Дністрі, знайшли мертвим. Фото: пресслужба ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області

Рятувальники знайшли чоловіка сьогодні, о 09.55 годині ранку. На жаль, він був без ознак життя.

 

Фото: пресслужба ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області30 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/