Дев’ять випускників з Івано-Франківська склали ЗНО на 200 балів. Озвучено прізвища


Дев’ять випускників з Івано-Франківська склали ЗНО на 200 балів. Озвучено прізвищаВ Івано-Франківську дев’ятеро випускників закладів загальної середньої освіти склали тестування з зовнішнього незалежного оцінювання з найвищим показником, отримавши 200 балів за одне тестування.

Про це розповіла сьогодні у фейсбуці заступниця Івано-Франківського міського голови Вікторія Дротянко. «Дев’ять випускників франківських ліцеїв досягли найкращих результатів ЗНО-2021. Один з них у підсумку набрав 400 балів», - зазначила чиновниця.

Так, з її слів, максимально можливий результат на тестуванні з англійської мови отримали троє іванофранківців. Двоє з них – Олег Степуняк та Антон Тимків – є випускниками Івано-Франківського ліцею № 11, ще один – Лев Мануляк - навчався у Ліцеї імені Миколи Сабата.

Найвищий показник на тестуванні з фізики продемонстрували двоє випускників Івано-Франківського ліцею імені Івана Пулюя: Світлана Джус Світлана та Володимир Рущак. Володимир Рущак, до речі, також отримав 200 балів на тестуванні з математики. Ще одним «двохсотбальником» з математики став Денис Зікратий – випускник Ліцею імені Миколи Сабата.

200 балів з української мови та літератури отримала випускниця Ліцею № 19 Івано-Франківської міської ради Софія Козубаш, а з біології – випускник Ліцею імені Івана Пулюя Микола Ломей. 29 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/