Іванофранківці скаржаться на руйнування пішохідного моста через Бистрицю Солотвинську


Минулі сильні опади призвели до руйнування кріплень пішохідного моста через річку Бистриця Солотвинська в Івано-Франківську.

Іванофранківці скаржаться на руйнування пішохідного моста через Бистрицю Солотвинську

Про це повідомила, посилаючись на скарги та звернення, що надходять від мешканців міста, начальник відділу оперативного реагування Департаменту стратегічного розвитку, цифрових трансформацій, роботи із ЗМІ, комунікації з мешканцями Тетяна Нестерук.

З її слів йдеться про міст, щ з’єднує береги річки у районі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Німецького озера. «Під час опадів – от останні опади, які були, – сильно розмило берег з боку озера. Руйнується укріплення цього моста. Прохання перевірити, чи там нема ніякої загрози», - зазначила чиновниця.

Перевірити стан моста Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків доручив своєму заступнику Руслану Гайді.

Паралельно мер доручив директорові комунального підприємства «Муніципальна дорожня компанія» Віталію Бурку вивчити стан перил на мості через залізничну колію по вулиці Незалежності в обласному центру. Як стверджує пані Нестерук, мешканці неодноразово нарікали на їх аварійний стан. «Вони хитаються і за останній тиждень було два звернення», - зазначила начальниця відділу оперативного реагування.29 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/