Тариф для населення на захоронення сміття в Івано-Франківську сьогодні найнижчий в Україні – керівник КП «Полігон ТПВ»


В місті Івано-Франківську сьогодні діє найнижчий в Україні тариф для населення на захоронення твердих побутових відходів на міському сміттєзвалищі, - стверджує виконувач обов’язків директора комунального підприємства «Полігон ТПВ» Юрій Мороз.

Тариф для населення на захоронення сміття в Івано-Франківську сьогодні найнижчий в Україні – керівник КП «Полігон ТПВ»

Відповідну інформацію він озвучив сьогодні на оперативній нараді у Івано-Франківського міського голови, яка відбувалася сьогодні у виїзному форматі на території КП "Полігон ТПВ".

«Я хочу зауважити, що я вивчав питання тарифної політики. В місті Івано-Франківську для населення найнижчий тариф для населення по всій Україні», - розповів пан Мороз.

З його слів, очолюване ним підприємство використовує тарифи, затверджені міським виконавчим комітетом. При цьому тариф для населення Івано-Франківської міської територіальної громади становить 97,78 гривень з ПДВ. «Якщо ми завжди порівнюємо з нашими сусідами, якщо взяти порівняння, на приклад, з Тернополем, то в Тернополі приблизно десь 145 гривень. Тобто в 1,5 раза більше», - зазначив керівник КП «Полігон ТПВ».

У свою чергу, тариф на захоронення сміття для бюджетних організацій становить 112,44 гривні за тонну з ПДВ, для інших споживачів – 195,55 гривень за тонну з ПДВ. Тариф на захоронення ремонтних відходів становить 68,44 гривні за тонну з ПДВ.29 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/