Іванофранківці знову скаржаться на запах газу у районі «Велмарту»


Іванофранківці знову скаржаться на запах газу у районі «Велмарту»Мешканці Івано-Франківська знову скаржаться на запах газу у районі торгівельного центру «Велмарт» в обласному центрі.

Так, у телеграм-чаті Frankivsk112 щойно з’явилось повідомлення від одного з користувачів про те, що на запах газу періодично чути на автостоянці перед ТЦ «Велмарт», що на вулиці Коновальця.

Нагадаємо, скарги від мешканців про запах газу у вказаному районі надходили вже неодноразово. Так, 17 червня о 00.25 години запах невідомої речовини, схожий до запаху газу відчували мешканці будинків №№ 23,25 на вулиці Петлюри, та №№ 144, 146 та вулиці Коновальця, а також розташованого у цьому ж районі студентського гуртожитку Коледжу технологій і бізнесу. При цьому 8 підлітків, що проживали у гуртожитку отримали отруєння і були госпіталізовані.

Вже наступної ночі, 18 червня на відчутний сторонній запах невідомої речовини (можливо витік газу) скаржилися мешканці будинку № 28Б на вулиці Сорохтея – в тому ж районі Івано-Франківська.

Проблемі можливого витоку невідомої речовини було присвячено позачергове засідання Комісії з ТЕБ та НС Івано-Франківської міської територіальної громади.26 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/