В Івано-Фрнаківську розшукали звідника, який понад три місяці переховувався від слідства


Недовго вдавалося переховуватись від слідства 39-річному іванофранківцеві, якого підозрюють у звідництві та утриманні місць розпусти.

В Івано-Фрнаківську розшукали звідника, який понад три місяці переховувся від слідства. Фото: пресслужба ГУНП в Івано-Франківській області

Як повідомили у пресслужбі Головного управління Національної поліції в області, чоловіка у січні цього року було викрито у чотирьох фактах звідництва та утримання місць розпусти В Івано-Франківську. Слідчі повідомили чоловікові про підозру у вчиненні діянь, кримінальна відповідальність за які передбачена частинами 1, 2 статті 302 (Створення або утримання місць розпусти і звідництво) Кримінального кодексу України.

Втім, прагнучи уникнути кримінальної відповідальності підозрюваний на вимогу слідчого не з’являвся та був відсутній за місцем проживання. У зв’язку з цим, його оголосили в розшук.

Переховуватись зловмиснику вдавалося понад три місяці. Втім, правоохоронцям з відділу міграційної поліції Головного управління Нацполіції в області в результаті проведених оперативно-розшукових заходів все-таки вдалося встановити місце перебування чоловіка.

25 червня правопорушника було доставлено до Івано-Франківського районного управління поліції.

Наразі кримінальне провадження стосовно нього направлено до суду.

 

Фото: пресслужба ГУНП в Івано-Франківській області26 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/