3 600 доларів за контрабанду. Прикордоннику-хабарнику повідомили про підозру


За процесуального керівництва Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону повідомлено про підозру інспектору одного з відділів прикордонної служби Львівського прикордонного загону у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України), - повідомили у пресслужбі Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

3 600 доларів за контрабанду. Прикордоннику-хабарнику повідомили про підозру. Фото: пресслужба Спеціаліованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону

За даними слідства, прикордонник вимагав і отримав у громадянина 3600 доларів США хабара за сприяння йому в незаконному та безперешкодному переміщенні товарів без належного митного оформлення та прикордонного огляду через державний кордон України.

Товари загального вжитку – уживану побутову техніку, продукти харчування і побутову хімію мали переправляти через один з пунктів пропуску Галицької митниці Держмитслужби.

Правоохоронці затримали інспектора в порядку ст. 208 КПК України під час одержання другої частини коштів – 2300 доларів США.

3 600 доларів за контрабанду. Прикордоннику-хабарнику повідомили про підозру. Фото: пресслужба Спеціаліованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону

Слідчі дії тривають. Наразі вирішуються питання щодо обрання йому запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Заходи з викриття правопорушення здійснювалися прокуратурою за матеріалами та спільно зі слідчими і оперативними працівниками  Територіального управління ДБР, розташованого у м. Львові, а також за участі оперативних працівників Головного відділу внутрішньої та власної безпеки «Захід» Державної прикордонної служби України.

 

Фото: пресслужба Спеціаліованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону25 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/