Прикарпаття відвідали Посли Великої Британії та Канади


Посольскі делегації одразу двох провідних держав Заходу відвідали сьогодні Прикарпаття.

Про це розповів у фейсбуці голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрій Бойчук.

З його слів, в Івано-Франківській області з робочим візитом побували делегації посольств Великої Британії та Канади на чолі з главами дипломатичних представництв вказаних держав.

До складу британської делегації увійшли Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонз; політичний радник, керівниця політичного відділу Посольства Великої Британії в Україні Кейт Девенпорт, радник з економічних питань та екологічних питань Посольства Олена Балбекова, фахівець з політичних питань Посольства Юлія Кондрушенко та менеджер з комунікації Посольства Олексій Курка.

Зустріч голови Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука з Надзвичайним і Повноважним Послом Великої Британії в України Меліндою Сіммонз. Фото: пресслужба ІФОДА

За словами голови облдержадміністрації, спілкування з британськими дипломатами виявило чималий потенціал, що його має наша область, для тісної співпраці з Великою Британією у різноманітних сферах. «Ми можемо бути партнерами у туристичній, культурній, освітній, спортивній, оборонній, агропромисловій галузях. І це далеко не весь перелік. Можливості надзвичайно великі. І важливо, що Прикарпаття має все для того, щоб їх реалізовувати», - прокоментував зустріч з британським послом Андрій Бойчук.

З його слів, мова може йти і про запрошення в область великих інвесторів з Туманного Альбіону.

Делегація Посольства Канади в Україні була представлена Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою, експертом відділу розвитку Посольства Канади в Україні Владом Іонеску, асистент та перекладачкою Посольства Іриною Лаврів.

Зустріч голови Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою. Фото: пресслужба ІФОДА

Як зауважив Андрій Бойчук, Україна в цілому і Прикарпаття зокрема давно співпрацюють з Канадою. «Що не дивно, адже саме ця держава завжди підтримувала і підтримує нас на міжнародній арені. Та й не можна забувати, що багато українців свого часу емігрували в Канаду. Попри те, що вони живуть в іншій країні, про рідну Україну ніколи не забувають», - зазначив очільник Івано-Франкіської ОДА. З його слів, наведені аспекти дозволяють сьогодні посилювати дружбу між державами, шукати нові можливості для тісної співпраці у різних сферах, і для цього є значний потенціал.

Сьогодні ж Надзвичайний і Повноважний Посол Канади Лариса Ґаладза відвідала Івано-Франківську обласну дитячу клінічну лікарню.

Зустріч Адміністрації та піклувальної ради Івано-Франківської ОДКЛ з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзою. Фото: пресслужба КНП "ОДКЛ ІФ ОР"

Як повідомили у пресслужбі лікарні, дипломатка ознайомилася з умовами та особливостями роботи лікарні, поспілкувалась з керівництвом закладу, яке презентувало сучасний стан справ та перспективи розвитку лікарні; зустрілася з членами опікунської ради.

 

Фото: пресслужби Івано-Франківської ОДА та КНП "Івано-Франківська ОДКЛ ІФ ОР"24 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/