Вейпінг - це теж відповідальність: базові правила для користувачів електронних сигарет


Активний розвиток вейп-індустрії спровокував появу величезного розмаїття моделей електронних сигарет, які дозволяють кожному користувачеві вибрати собі пристрій, який ідеально підійде йому, як зовні, так і по набору функцій і іншим технічним можливостям. Здавалося б, залишається тільки купити відповідну рідину в одному з магазинів https://cloudfall.com.ua/zhidkosti/ і насолоджуватися ароматною смачною парою, яка значно менш шкідлива, ніж дим від звичайних сигарет.

Втім, насправді не все так просто, оскільки вейпінг, як і будь-яке інше захоплення подібного типу, вимагає до себе максимально відповідального ставлення і дотримання ряду правил. Про них і піде мова.

Культура сучасного вейпера

Взагалі, «правильного» користувача електронних сигарет від школяра, в руки якого абсолютно випадково і зовсім, на цьому варто зробити основний акцент, незаконно потрапив вейп-девайс, відрізняє саме культура і особливе ставлення до оточуючих. Процес використання електронної сигарети з естетичної точки зору дійсно виглядає привабливо - користувач видихає величезні густі клуби ароматного диму, що дуже нагадує процес куріння кальяну. Тим часом важливо розуміти: те, що комусь здається нормальним або навіть привабливим, може викликати в іншого дратування. А тому вихований вейпер, особливо якщо він користується продуктивним пристроєм, ніколи не стане перетворювати цей процес в «показовий виступ», заважаючи оточуючим своєю звичкою. Не варто також діставати електронну сигарету в обмежених приміщеннях, на зупинках, у місцях великого скупчення людей.

Правила догляду та обслуговування

Крім усього іншого, існує цілий набір правил і вимог, яких необхідно дотримуватися при обслуговуванні вейп-девайса. Ознайомитися з ними можна на тематичних форумах, в інструкціях, які виробники додають до пристроїв і в багатьох інших місцях. Наприклад, давно відомо, що не можна допускати попадання вологи на електронну сигарету, надовго залишати її на відкритому сонці або використовувати в ній акумуляторні батареї сумнівної якості. Але є і більш «тонкі» вимоги, дізнатися про які можна лише в тому випадку, якщо глибоко зацікавитися самою культурою вейпінга.

Безпека на першому місці

Зрозуміло, частина з цих правил мають безпосереднє відношення до безпеки самого користувача. І в цьому випадку поради до банального прості, однак від цього не стають менш важливими або необов'язковими до виконання. Більш того, недотримання простих вимог може призвести до незручностей, а часом і до абсолютно несподіваним негативних наслідків. Наприклад, використовувати в електронній сигареті слід тільки якісні акумуляторні батареї від перевірених виробників. Це ж стосується рідин для електронних сигарет, які краще не купувати у продавців з сумнівною репутацією, які займаються приготуванням самозамісу в незрозуміло яких умовах. Також не варто починати паріння відразу з найвищої потужності. Спіраль в атомайзері завжди необхідно попередньо змочувати, а під час використання сигарети потрібно також стежити за тим, щоб бак атомайзера не спорожнився повністю. В цілому, будь-якому користувачеві електронних сигарет не зашкодить трохи здорового глузду і почуття міри. Це стосується, наприклад, підбору міцності рідин або кількості затяжок на один сеанс, оскільки зловживання не приведе ні до чого хорошого.24 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/