Кабмін виділив 6 мільйонів гривень на будівництво культурно-мистецького центру на Косівщині


Кабмін виділив 6 мільйонів гривень на будівництво культурно-мистецького центру на КосівщиніУряд виділив субвенцію з державного бюджету у розмірі 6 мільйонів гривень на потреби будівництва культурно-мистецького центру «Дзбан» у селі Старий Косів Косівської міської територіальної громади.

Про це йдеться в розпорядженні Кабінету Міністрів України від 16 червня 2021 року № 626-р. «Про розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери».

Як зазначається, субвенцію виділено бюджету Косівської міської територіальної громади.

Культурно-мистецький центр «Дзбан» планується збудувати на вулиці Миру у Старому Косові в рамках проєкту «Створення культурно-мистецького туристичного комплексу «Мальований дзбан» в селах Вербовець та Старий Косів», який, нагадаємо, спрямований на розвиток туристичної галузі, збереження культурної спадщини та економічного зростання регіону, збереження автентичних народних ремесел, зокрема косівської мальованої кераміки; розширення туристично-рекреаційної зони Косівщини; розвиток підприємництва; збільшення економічно-інвестиційної привабливості регіону.

Раніше БРІЗ вже писав, що будівництво Культурно-мистецького центру «Дзбан» керівництвом Івано-Франківської обласної державної адміністрації було визначено як один з 14 об’єктів, які цьогоріч планується збудувати із залученням коштів державного бюджету в межах Національного проєкту «Велике будівництво».

За інформацією місцевих ЗМІ загальна вартість будівництва об’єкту оцінюється у понад 14 мільйонів гривень. 12,8 мільйонів гривень планується залучити з державного бюджету, ще понад 1,5 мійльйона – з місцевого бюджету на умовах співфінансування.24 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/