Уряд виділив 20 мільйонів гривень на будівництво басейну у Надвірній


Уряд виділив 20 мільйонів гривень на будівництво басейну у Надвірній. Фото з відкритих джерел ілюстративнеУряд виділив 20 мільйонів гривень на будівництво плавального басейну у Надвірній.

Відповідне рішення Кабінет Міністрів України ухвалив на минулому тижні.

Відповідно до Розпордження Кабміну від 16 червня 2021 року № 626-р. «Про розподіл у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери» Урядом розподілено субвенцію з державного бюджету в сумі 20 мільйонів гривень Надвірнянському районному бюджету.

Йдеться про будівництво плавального басейну за адресою: вулиця Міцкевича, 3а, у місті Надвірна.

За інформацією сайту Prozorro тендер на будівництва плавального басейну на вулиці Міцкевича, 3а, у Надвірній було оголошено відділом будівництва,енергетики та охорони довкілля Надвірнянської районної державної адміністрації 20 жовтня 2020 року. Очікувана вартість будівництва була заявлена на рівні 77,8 мільйонів гривень.

Переможцем тендеру у грудні 2020 року стало приватне підприємство «Спецбуд-Захід», керівництво якого запропонувало виконати роботи за 65 мілйонів гривень.

Ініціатори будівництва розраховують завершити його до 31 грудня 2022 року.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне23 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/