Вакцинація проти COVID-19 на Прикарпатті: за минулу добу щепили майже 1 350 людей


Вакцинація проти COVID-19 на Прикарпатті: за минулу добу щепили майже 1 350 людей. Фото з відкритих джерел ілюстративнеНа Прикарпатті триває кампанія з вакцинації населення проти COVID-19.

Як повідомили у Державній установі «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», за минулу добу щеплення першою дозою отримали 458 осіб, другою дозою - 891 особа.

Всього за період кампанії з вакцинації на Прикарпатті щеплення першою дозою отримали 48 191 особа. З них 9 703 людини вакцинувалися вже другою дозою.

Зауважимо, у Міністерстві охорони здоров’я оголосили сьогодні про старт четвертого етапу вакцинації від COVID-19, в ході якого щеплюватимуть людей віком старше 60 років, а також людей віком 18 – 59 років, які мають супутні захворювання, ув’язнених та персонал закладів позбавлення волі та слідчих ізоляторів.

Паралельно Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль анонсував у телеграмі початок вже цього тижня вакцинації у компаніях, які мають у своєму штаті понад 50 людей, охочих щепитися. «Міністерство охорони здоров’я постійно збільшує кількість бригад для щеплень і готує нові формати, аби якнайбільше українців мали змогу отримати вакцину. Вакцинація працівників компаній допоможе зменшити передачу вірусу всередині колективів та сприятиме їх безпечній роботі», - прокоментував ініціативу глава Уряду.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне23 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/