Нічні жахіття продовжуються? Іванофранківцям знову не давав спати запах невідомої речовини – тепер на вулиці Сорохтея


Нічні жахи продовжуються? Іванофранківцям знову не давав спати запах невідомої речовини – цього разу на вулиці СорохтеяЗапах невідомої речовини продовжує терориризувати ночами мешканців мікрорайону в межах вулиць Коновальця, Сорохтея та Петлюри в Івано-Франківську.

Нагадаємо, в ніч на 17 червня запах невідомої речовини вигнав на вулицю мешканців чотирьох будинків на вулицях Петлюри та Коновальця та змусив керівництво розташованого поруч Коледжу технологій і бізнесу перевести своїх студентів з гуртожитку на перший поверх приміщення коледжу. Крім того, 8 підлітків внаслідок отруєння невідомою речовиною потрапили на лікарняні ліжка, в тому числі троє – до реанімації.

Схоже, історія повторилася минулої ночі. І знову ж таки в тому ж мікрорайоні.

Як повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації, 18 червня об 01.39 годині до Оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області надійшло повідомлення про відчутний сторонній запах невідомої речовини (можливо витік газу) у будинку № 28Б на вулиці Сорохтея в Івано-Франківську.

На місце події виїжджала аварійна бригада газової служби, працівники поліції та керівництво Івано-Франківського районного управління ГУ ДСНС в області. І знову правоохоронцям та аварійним службам не вдалося встановити джерело походження запаху. Як зазначається, працівниками газової служби здійснено заміри повітря в районі житлових будинків №№ 28,28Б,30,32,37,41,47,43,26 на вулелиі Сорохтея, а також в районі газових заправок та хлібокомбінату по вулиці Петлюри, витоку природного газу не виявлено.

Зауважимо, вчора, 17 червня, факт забруднення невідомою речовиною в місті Івано-Франківську в ніч на 17 червня та отруєння 8 дітей обговорювався на позачерговому засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуації Івано-Франківської міської територіальної громади. Члени комісії припустили, що забруднювачем міг бути одорант метил меркаптан, що його газовики додають до природного газу для запаху. Комісія ухвалила рішення робочу групу у складі працівників поліції, ДСНС, Івано-Франківського управління експлуатації газового господарства,  Івано-Франківського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, Управлінння з питань надзвичайних ситуацій, яка здійснюватиме моніторинг ситуації та пошуки джерела забруднення. Про результати роботи робоча група повинна доповісти до 22 червня.18 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/