На базі Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу створять будівельне та агропромислове підприємства


На базі Івано-Франківського локомотиворемонтного заводу створять будівельне та агропромислове підприємства. Фото з відкритих джерел ілюстративнеНа базі акціонерного товариства «Івано-Франківський локомотиворемонтний завод» створять ще два підприємства.

Про це повідомив Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків. «Тепер наш гігант ЛРЗ подовоює потужності! Він засновує на своїй базі ще 2підприємства: «ЛРЗ АГРО» та «ЛРЗ БУД», - зазначив міський голова у фейсбуці.

З його слів, «ЛРЗ Агро» займатиметься обробкою полів та інших земель на території Івано-Франківської міської територіальної громади, вирощуванням рослинних культур та виробництвом сільськогосподарської продукції. «В майбутньому це будуть продукти, які постачатимуть в наші освітні заклади зокрема», - зауважив мер.

У свою чергу, підприємства «ЛРЗ Буд» займатиметься будівництвом, пошуком та освоєнням придатних для будівництво територій в територіальній громаді. «Будуватиме зокрема й нові житлові й комерційні приміщення, а також передбачені для громадян пільгових категорій, в тому числі учасників бойових дій», - додав Руслан Марцінків.

Нагадаємо, з 2018 року власником 100% акцій АТ «Івано-Франківський ЛРЗ» є Івано-Франківська міська територіальна громада. Днями завод завершив роботи з капітального ремонту автодрезини для ДП «Морський торгівельний порт «Южний» міста Одеса.17 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/