У Вовчинці розпочалися роботи з ліквідації стихійного сміттєзвалища. Сподіваються закінчити до свят


У Вовчинці розпочалися роботи з ліквідації стихійного сміттєзвалища. Сподіваються закінчити до свят. Фото з відкритих джерелУ селі Вовчинець Івано-Франківської міської територіальної громади нарешті розпочалися роботи з вивезення тамтешнього стихійного сміттєзвалища.

Про це розповів сьогодні на оперативній нараді у міського голови начальник управління інтеграції громад Івано-Франківської міської ради Андрій Деркач. З його слів, там вже завершуються роботи з підготовки села Вовчинець до Зелених свят. «Зокрема, розпочато вивіз сміття. Ну маємо надію, що до кінця тижня ця робота буде завершена», - зазначив чиновник.

Нагадаємо, з тильного боку Вочиненецького кладовища протягом останнього року утворилося величезне сміттєзвалище протяжністю близько 50 метрів, що його директор комунального сміттєперевізника ПрАТ «АТП 0928» Ірина Ружицька свого часу назвала «централізованим сміттєзвалищем», для вивезення якого потрібен «не один «мерседес».

На одній з минулих оперативних нарад Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків доручив вивезти вказаний смітник силами чотирьох комунальних організацій: КП «Івано-Франківськводоекотехпром», КП «Муніципальна дорожня компанія», ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго» та ПрАТ «АТП-0928».

 

Фото з відкритих джерел15 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/