У Дем’яновому Лазі вшанують борців за волю України та жертв НКВС


У Дем’яновому Лазі вшанують борців за волю України та жертв НКВС. Фото з відкритих джерел ілюстративнеПам’ятні заходи з вшанування борців за волю України та жертв НКВС відбудуться на Зелені свята у меморіальному комплексі «Дем’янів Лаз» поблизу Івано-Франківська.

Про це розповів сьогодні на оперативній нараді у міського голови обласного центру начальник відділу внутрішньої політики Івано-Франківської міської ради Ігор Кінаш.

З його слів, у неділю, 20 червня, там відбудеться Панахида за полеглими у боротьбі за Незалежність України та невинно убієнними українцями та віче-реквієм. Початок заходів заплановано на 12.15 годину.

З метою зручності міська влада організує доведення мешканців міста до місця проведення заходів комунальними автобусами.

«Ми маємо завжди щорічна – з часу проведення розкопок у Демяновому Лазі – щорічно проводяться заходи. За традицією для зручності іванофранківців ми пропонуємо скористатися транспортними засобами, які організовує міська рада», - розповів він, виступаючи на нараді, Ігор Кінаш.

З його слів, автобуси курсуватимуть з 11.30 години 20 червня з трьох локацій: від Собору Воскресіння Христового (відомого також як Катедра), що на площі Шептицького, 22; від Храму Преображення Господнього, що біля Автостанції № 2 у мікрорайоні «Пасічна» та від будівлі ветеранських організацій, що на вулиці Лепкого, 46.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне15 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/