Контролери "Електроавтотрансу" на минулому тижні конфіскували близько двох десятків карток "Галка"


Близько двох десятків пільгових та учнівських карток «Галка» конфіскували на минулому тижні контролери комунального підприємства «Електроавтотранс», що обслуговує комунальні автобусні та тролейбусні маршрути громадського транспорту в Івано-Франківську.

Фото «трофеїв» пресслужба комунального підприємства виклала на сторінці «Електроавтотрансу» у фейсбуці.

Як було зазначено, контролери вилучали картки, оскільки ними користувались не власники, а інші особи, які не мають права на пільговий проїзд

В КП «Електроавтотранс» нагадали, що картки «Галка», які надають право безкоштовного проїзду у комунальному транспорті є персоніфікованими (іменними) та містять фотографію особи, якій вона була видана. Передача картки іншим особам, які не мають права на пільговий проїзд, суворо заборонено. При виявленні таких випадків контролер має право тимчасово конфіскувати картку для вияснення, яким чином стороння особа отримала чужу «Галку». У випадку навмисної передачі картки, вона може бути заблокована, а користувач втратить майбутню можливість безоплатного проїзду.

В комунальному підприємстві також наголосили, що в разі втрати персоніфікованої картки «Галка» її власнику необхідно звернутись до Департамент соціальної політики Івано-Франківської міської ради (у випадку пільгової картки), а у випадку втрати учнівської картки – до свого навчального закладу або до Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради. Крім того, можна повідомити службу підтримки за телефоном 0-800-301-190.

 

Фото: КП "Електроавтотранс"14 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/