ЗНО-2021 на Прикарпатті: найпопулярнійший предмет – Історія України, найменше учасників тестувались з Іспанської мови


Майже 50 тисяч абітурієнтів зареєструвались цьогоріч на основну сесію тестування зовнішнього незалежного оцінювання на Прикарпатті.

Пресконференція Богдана Томенчука та Миколи Палійчука за результатами ЗНО-2021

Відповідні цифри було озвучено на пресконференції за проміжними результатами проведення ЗНО-2021 в Івано-Франківській області, яка відбулася на минулому тижні за участю директора Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдана Томенчука та заступника голови Івано-Франківської обласної ради Миколи Палічука.

Найпопулярнішим серед абітурієнтів виявилось тестування з Історії України. Для участі в ньому зареєструвались 12 765 абітурієнтів. Щоправда, з’явилися на тестування лише 64,2% з вказаного числа.

Друга і третя позиції за популярністю утримують математика, а також українська мова та література, на які зареєструвались відповідно 10 840 та 9 511 абітурієнтів. Відвідуваність склала відповідно 81% та 88,7%.

Найменше абітурієнтів – всього 5 – зареєструвались на тестування з іспанської мови. Втім, на відміну від решти предметів, усі ті, хто зареєструвався на ЗНО з іспанської мови з’явилися на тестування.

Варто також врахувати, що деякі абітурієнти реєструвались одразу на кілька тестувань.

 

Фото: Сергій БІЛИЙ14 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/