На Косівщині шукають хлопчика, який впав у води Черемоша


Річка Черемош. Фото: пресслужба ГУ ДСНС в Івано-Франківській областіНа Косівщині 12-річний хлопчик впав у річку Черемош.

Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС в Івано-Франківській області.

Як зазначається, сьогодні, 12 червня о 20:50 годині до Оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС в області надійшло повідомлення про те, що в селі Тюдів Косівського району, перебуваючи на відпочинку, послизнувся з каміння та впав у річку Черемош хлопчик (попередньо 12 років), після чого його понесло вниз за течією.

Зі слів очевидців встановлено, що на річці Черемош перебувало 3 дітей. Один з них послизнувся і впав у води ріки, після чого його понесло за течією.

За даними рятувальників рівень води в Черемоші становить в середньому 1 метр, місцями – до 2 метрів. При цьому течія в ріці дуже швидка.

На пошуки та порятунок хлопця було спрямовано рятувальників Державної пожежно-рятувальної частини №14, місцевої пожежної команди селища Кути та гірські рятувальники пошуково-рятувального відділення міста Косів Спеціалізованої пошуково-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС в області – всього 13 рятувальників на на 3 одиницях техніки з катамараном.

На допомогу їм було залучено два рятувальники Державної пошуково-рятувальної частини № 4 міста Вижниця ГУ ДСНС в Чернівецькій області.

Крім того, було оголошено команду «Збір-аварія» для відділення водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС в області та пошуково-рятувального відділення міста Вижниця ГУ ДСНС в Чернівецькій області.

Пошуки хлопчика тривають.

 

Фото: пресслужба ГУ ДСНС в Івано-Франківській області12 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/