Івано-Франківщина – єдина область в Україні, де ухвалена і діє обласна програма підтримки ЗНО – Богдан Томенчук


Прикарпаття – єдина область в України, де ухвалена та функціонує обласна програма підтримки зовнішнього незалежного оцінювання.

Івано-Франківщина – єдина область в Україні, де ухвалена і діє обласна програма підтримки ЗНО – Богдан Томенчук

Про це розповів вчора, в ході пресконференції, присвяченій проміжним результатам проведення ЗНО в Івано-Франківській області директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук. «В області – єдиній в Україні – прийнята програма підтримки зовнішнього незалежного оцінювання», - зазначив він на прес-конференції за проміжними результатами проведення цьогорічного ЗНО на Прикарпатті.

Зі слів пана Томенчука, програму ухвалено не в повному вигляді, проте найголовнішим у ній очільник Івано-Франківського РЦОЯО вважає той факт, що в кожному окрузі тестування сьогодні є відповідальна за проведення тестувань людина, котру Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти утримує за рахунок обласного бюджету. «Це ні багато, ні мало на даний момент дев’ятеро людей. Нам цього абсолютно вистачає», - зазначив Богдан Томенчук.

Як стверджує заступник голови Івано-Франківської обласної ради Микола Палійчук, програма передбачає фінансування потреб у проведенні ЗНО на території Прикарпаття в розмірі 500 тисяч гривень. За потреби на наступний рік цю суму можуть збільшити. «В загальному ця сума становить 500 тисяч гривень на цей рік і при потребі ми можливо будемо її збільшувати на другий рік. І будемо звертатися до інших обласних рад, щоби також підтримували програму, яка вперше запроваджена в області», - зазначив заступник голови облради. Він також запевнив директора Івано-Франківського РЦОЯО, усіх його підлеглих, а також усіх викладачів і вчителів, що залучаються до проведення тестувань в рамках ЗНО, що обласна рада і надалі підтримуватиме фінансово та організаційно зовнішнє незалежне оцінювання в області.

 

Фото: Сергій БІЛИЙ11 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/