Хабарника з військкомату взяли під домашній арешт


Хабарника з військкомату взяли під домашній арешт. Фото: Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіонуТернопільський міськрайонний суд Тернопільської області взяв під цілодобовий домашній арешт та відсторонив від займаної посади заступника військового комісара одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Тернопільської області. Майор підозрюється у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України), - повідомили у пресслужбі Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

Нагадаємо, за даними слідства хабар у розмірі 1500 доларів США призначався офіцеру за вирішення питання з непризову містянина на строкову військову службу у Збройні Сили України.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Тернопільська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону, досудове розслідування – Територіальне управління ДБР, розташоване у м. Львові. Заходи з викриття правопорушення здійснено за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань ДСР Національної поліції у Тернопільській області.9 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/