В Міському парку виявили крадійку квітів


В Міському парку краде квіти старша жінка. Про це повідомила директорка КП «Центр розвитку міста та рекреації»  Руслан Василюк.  Очільниця парку оприлюднила фото із камери спостереження в міському парку, де видно зловмисницю. Пані Василюк  зазначила, що жінка вкрала  17 кущів бегонії та кілька кущів троянд. Зазвичай жінка «працює» вночі і дуже вправно маскується, як бачить перехожих.

«В парку знову почала «працювати» старша жінка, яка краде квіти. Цієї ночі викрала 17 саджанців бегоніі та «прорідила» кущі троянд. Жінка повна, ходить перевальцем, широко кладучи ноги, налягає на праву ногу, постійно ходить з великою торбою. Дуже вправно «маскується», як бачить перехожих ( або на клумбах між туями, або вдає, що щось шукає в смітниках). О 01.30 спілкувалася з молодим чоловіком. Перехожих було багато. Зазвичай заходить в парк зі сторони центрального входу до міського озера. Ймовірно живе неподалік, можливо продає на стихійних базарчиках»,- зауважує очільниця міського парку.

Пані Василюк також просить іванофранківців повідомити, якщо де-небудь побачать жінку з квітами: «Якщо хтось помітить її, чи можливо знає таку особу, прошу повідомити в приват чи повідомляти поліцію».7 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/