З вини власника одного з приватних підприємств 12 домоволодінь в Івано-Франківську залишились без газу


З вини власника одного з приватних підприємств 12 домоволодінь в Івано-Франківську залишились без газуЧерез власника приватного підприємства «Західенергоконтроль» 12 споживачів на вулицях Ленкавського та Кривоноса залишилися без газу.

Про це повідомили у пресслужбі Регіональної газорозподільчої компанії «Івано-Франківськгаз».

Як зазначається, власник вказаного підприємства, на території якого розташований газорегуляторний пункт (ГРП) державної форми власності, не надає доступ працівникам «Івано-Франківськгазу» для його заміни.

Зазначений ГРП побудовано та введено в експлуатацію в 1976 році. За тривалий період експлуатації пункт зносився та потребує заміни. Та, на жаль, цього газовики зробити не можуть. Уже протягом кількох місяців вони неодноразово зверталися до власника «Західенергоконтролю» з вимогою, надати доступ до ГРП, проте останній в порушення чинного законодавства, відмовляє в доступі на територію. Кілька днів тому на газорегуляторному пункті спрацював запобіжний клапан. Але відновити роботу аварійного ГРП газовики не можуть.

В «Івано-Франківськгазі» стверджують, що такий стан речей може призвести до надзвичайної ситуації. В результаті 12 домоволодінь залишилися без газу. Звертаємо увагу, що відповідно до Кодексу газорозподільних систем Оператор ГРМ, тобто «Івано-Франківськгаз», має право безперешкодного та безкоштовного доступу до земельних ділянок всіх форм власності, на яких розташована газорозподільна система, для виконання своїх функцій та обов'язків, передбачених законодавством.7 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/