У Верховині відкрили велику ковзанку


Сам Бог велів кататися у засніженій Карпатській Верховині на лижах, санках, стрибати на лижах з трампліну, розвивати інші види активного зимового відпочинку.

А чом би не кататися гуцульській дітворі у зимову пору на ковзанах? Та й не тільки дітворі, а всім бажаючим верховинцям та численним туристам?- Так собі подумав молодий підприємливий чоловік, депутат районної ради від Партії Регіонів Олександр Сваричевський – і взявся до роботи. В екзотичному куточку районного центру – біля Чорного Черемошу у парку – прямо на очах у громади заіскрився дзеркальним льодовим покровом у лютих карпатських морозах диво-каток. Наповнили його Черемошевими водами буквально за тиждень, обрамивши міцною дерев’яною огорожею довкола. Чимало скептиків казали напористому підприємцеві, що то марна затія, що з його задуму нічого путнього не вийде. Потрібна спеціальна техніка, необхідно залучити спеціалістів, витримати технологію заливу.

Наперекір песимістичним прогнозам скептиків, у четвер, другого морозного дня лютого, відбулося офіційне відкриття льодової арени у Верховині. Її розмір – 60 на 30 метрів – відповідає офіційним параметрам спортивного льодового майданчика для хокею. Символічну стрічку катка перерізають народний депутат України Василь Чуднов, голова районної державної адміністрації Василь Гондурак, голова районної ради Ярослав Кікінчук та підприємець Олександр Сваричевський. Василь Михайлович високо оцінив діловитість та завзяття підприємливих людей Верховинщини, які працюють на благо горян і подальшого розвитку Гуцульського краю. При цьому заявив, що посприяє у придбанні для льодової площадки хокейних воріт, необхідного хокейного екіпірування та обладнання, аби юні верховинці могли розвивати також і хокейний спорт. Керівники району В.Гондурак та Я.Кікінчук наголосили, що таким підприємцям, як Олександр Сваричевський, потрібно допомагати, оскільки з районного бюджету на створення ковзанки  не взяли ні копійки, натомість - вклали близько 40 тисяч гривень власного капіталу. Такий яскравий приклад підприємницького підходу до суспільної справи варто наслідувати.

Тим часом, льодову площадку уже заполонили і діти, і дорослі. У розгорнутому наметовому будиночку кожен бажаючий може взути ковзани, яких підприємець придбав більше ста пар, і кататись на здоров’я.

"А що буде на місці льодової арени влітку, коли лід розтане? - Буде, з оптимізмом дивиться у літню пору О.Сваричевський, - дитячий майданчик для картингу та тенісні корти для дорослих. Хай тішаться та ростуть здоровими діти, набирають наснаги, спортивного завзяття та енергії усі верховинці!"

Прес-служба Верховинської РДА6 Лютого 2012 p.
©http://briz.if.ua/