В Івано-Франківську маленькі художники малюватимуть героїзм медиків. Оголошено конкурс


Медики – наші герої. Такою є тема конкурсу дитячого малюнка, що його оголосили в Івано-Франківській обласній дитячій клінічній лікарні.

Як повідомили у пресслужбі лікарні, конкурс приурочено Дню медичного працівника, що його в Україні відзначатимуть 20 червня.

Організатори зауважили, що конкурсні малюнки можуть бути виконані у будь-який спосіб: олівцями, фломастерами чи фарбами. Головне, щоби автор малюнку був молодшим за 18 років, а сам малюнок відповідав тематиці конкурсу.

Переможців буде визначено голосуванням на сторінці лікарні у фейсбуці. Голосування триватиме з 14 по 19 червня.

Для переможців адміністрація Івано-Франківської ОДКЛ за підтримки магазину туристичного одягу та спорядження «Горгани» підготувала цікаві та корисні призи. Як зазначається, трійку найкращих малюнків буде відзначено рюкзаком, гамаком та книгою «Карти», що обов’язково знадобляться маленьким художникам у їхніх подорожах світом.

Малюнки прийматимуться до 13 червня включно в КНП «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» за адресою: 76018, місто Івано-Франківськ, вулиця Євгена Коновальця 132. На роботах необхідно вказати прізвище, ім’я та вік дитини.2 Червня 2021 p.
©http://briz.if.ua/