Рятувальники провели навчання на території резервуарного парку мазутного господарства № 2 Бурштинської ТЕС


Тактико-спеціальні навчання та тренування є вкрай важливими для рятувальників. Оскільки у справі порятунку людей важливою є кожна дрібниця, прикарпатські вогнеборці постійно підвищують свою кваліфікацію, а також вдосконалюють професійні вміння та навички. Зокрема, 28 травня надзвичайники провели навчання на території резервуарного парку мазутного господарства № 2 Бурштинської ТЕС.
Метою навчань було показати прийоми і способи організації управління підрозділами під час гасіння пожежі, перевірити готовність особового складу, основної та спеціальної техніки пожежно-рятувальних підрозділів, які залучаються для гасіння пожеж згідно плану залучення сил і засобів, спеціальної техніки автотранспортного цеху Бурштинської ТЕС.
За тактичним задумом, при проведенні ремонтних вогневих робіт резервуара №4 виникло загорання і вогонь почав поширюватись по круговій формі.
Черговий персонал повідомив пожежно-рятувальну службу та начальника зміни ТЕС, ПТВ та членів ДПД про пожежу.

Начальник зміни ПТВ дав команду припинити заповнення резервуару, що горить та вжити заходів для зливу з нього мазуту.

Члени ДПД зустріли пожежно-рятувальні підрозділи.
До місця виклику оперативно прибули вогнеборці.
Продовжується горіння резервуару, площа пожежі складає 1000 м. кв. Вийшла з ладу система пожежогасіння резервуару.

Завдяки професійним та злагодженим діям пожежно-рятувальних підрозділів умовне займання було локалізовано, а згодом — ліквідовано.28 Травня 2021 p.
©http://briz.if.ua/