Рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на міжнародному аеропорті Івано-Франківськ ТзОВ «Скорзонера».


Метою проведення даних навчань було  показати прийоми і способи організації управління підрозділами під час ліквідації наслідків авіаційних подій,та перевірка готовності до дій за призначенням пожежно-рятувальних підрозділів,визначення рівня підготовки начальницького складу щодо керівництва гасінням пожежі, а також готовності  рятувальних підрозділів до проведення оперативних дій  під час авіаційних подій. А також відпрацювання  взаємодії підрозділів ГУ ДСНС України в області з іншими службами під час ліквідації надзвичайної   ситуації.

За тактичним задумом навчань, при здійсненні посадки відбулася розгерметизація баків з авіаційним пальним, починає витікати паливо ТС-1 та займається під повітряним судном площа горіння розлитого авіаційного палива складає 400 м. кв.

Повітряне судно зупинилося поблизу стоянки інших повітряних суден. Черговий диспетчер аеропорту повідомив служби аеропорта про аварійну ситуацію, ОКЦ ГУ ДСНС  України в Івано-Франківській області та швидку медичну допомогу. На взлітно - посадкову смугу виїхав автомобіль служби аварійно-рятувального та протипожежного забезпечення аеропорта та пожежна команда.   ОКЦ ГУ ДСНС України в області направив до місця події сили і засоби по виклику № 3.На борту повітряного судна знаходяться пасажири. Пожежно – рятувальні підрозділи здійснюють рятувальні роботи, гасіння повітряного судна та розлитого авіаційного   палива ТС-1 та захист поряд розміщених суден. Всі служби спрацювали оперативно та професійно,мети навчань було досягнуто.                                 25 Травня 2021 p.
©http://briz.if.ua/