Накрав військового майна на мільйон і втік. Крадія-дезертира засудили на п’ять років


Накрав військового майна на мільйон і втік. Крадія-дезертира засудили на п’ять роківХмельницький міськрайонний суд Хмельницької області визнав винним 26-річного начальника радіостанції однієї із військових частин у викраденні та пошкодженні військового майна, а також дезертирстві (ч. 3 ст. 411, ч. 3 ст. 410, ч. 3 ст. 408 КК України), - повідомили у пресслужбі Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Західного регіону.

У суді доведено, що вказаний військовослужбовець упродовж червня 2019 року по квітень 2020 року викрадав з автомобілів Урал-44202 та Урал-43203 комплектуючі та деталі окремих приладів і ЗІП-комплектів. Надалі витягував зі спецтехніки елементи, які могли мати цінність та містили дорогоцінні метали.

Згодом дезертирував, щоб уникнути відповідальності за вчинені злочини та ухилитися від військової служби назавжди.

Завдяки зібраним доказам Хмельницькою спеціалізованою прокуратурою у військовій та оборонній сфері Західного регіону доведено в суді вину військовослужбовця. Суд врахував усі обставини, наведені прокурором, та засудив військовослужбовця до 5 років 3 місяці позбавлення волі із позбавленням військово звання «сержант».

Окрім того, судом задоволено позов прокурора в інтересах військової частини про стягнення з обвинуваченого понад 959 тисяч гривень заподіяної матеріальної шкоди.24 Травня 2021 p.
©http://briz.if.ua/