В Міському перинатальному центрі відбулась виставка-конкурс рукотворів


В міському клінічному перинатальному центрі відбулась виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва, присвячена Міжнародному Дню вишиванки.

 Про це повідомляє пресслужба КНП «Міський клінічний перинатальний центр Івано-Франківської міської ради»

Експозиція відбувалась в холі адміністрації. Вишиванки, рушники, серветки, кептарі, ікони, картини і ще багато чого  вражало своєю різноманітністю, колористикою і  автентичністю.

Тут представлені рукотвори, вишиті  квітами, характерними  для Полтавщини, Чергнігівщини, Донеччини,  Київщини, а найбільше, звісно, вишивки, притаманної нашому краю.  Не можна не згадати гуцульської вишивки, для якої характерні зелені, жовті та оранжеві кольори.  Окрім вишивки  презентували  й інші рукотвори – вирізьблені тарілки та шкатулки, коралі, прикраси з бісеру та інше.

Присмачили свято стародавніми піснями у виконанні Заслуженої артистки  естрадного мистецтва України Зоряни Рось  та її учениці Адріани Романюк, піснями під бандуру у виконанні Олечки Білої та віршами про вишиванку, котрі читали Тадей і Тереза Лизини.

Переможених у цьому конкурсі не було. Усі роботи цікаві, неповторні, креативні, виконані талановитими людьми, які вклали в кожен виріб часточку своєї душі.20 Травня 2021 p.
©http://briz.if.ua/