Рятувальники Прикарпаття, в рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.», навчали дітей правил безпеки життєдіяльності


В рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» працівники Коломийського РУ ГУ ДСНС в області завітали до Гвіздецького ліцею. Рятувальники розповіли дітям про всі особливості роботи, навели коротку статистику пожеж в районі. Розповіли дітям про правила пожежної безпеки у побуті, дії у разі виявлення підозрілого предмету та саме головне наголоси дітям про заборону пустощів із сірниками. Також рятувальники показали учням пожежну машину та обладнання яке є на озброєні у працівників ДСНС.

Також, в рамках проведення акції «Запобігти. Врятувати. Косівські рятувальники провели заняття в Косівському ліцеї №1 ім. Ярослава Мудрого.Рятувальники розповідали дiтлахам про їхню роботу, продемонстрували бойовий одяг та спорядження, показали пожежно-технічне озброєння пожежних автомобілів. Усі бажаючі мали змогу сфотографуватись у спорядженні та на рятувальній техніці. Під час проведення заходу всім присутнім роздали листівки та пам’ятки з правилами безпеки життєдіяльності. Учасники заходу дізналися багато нового, цікавого, а найголовніше – корисного.19 Травня 2021 p.
©http://briz.if.ua/