Представники дев'яти прикарпатських громад пройдуть навчання з просторового планування


Представники дев'яти прикарпатських громад пройдуть навчання з просторового плануванняДев’ять прикарпатських територіальних громад відібрано для участь у навчальній програмі щодо просторового планування та управління природними ресурсами.

Навчання проводитиметься в рамках проєкту «Кроки для спеціалістів», що реалізується Програмою «U-LEAD з Європою».

Як повідомили в Івано-Франківському регіональному офісі U-LEAD, в рамках навчання упродовж травня – червня 2021 року для представників відібраних громад будуть проведені семінари з таких тем:

1. Принципи просторового планування.

2. Просторове планування в Україні.

3. Просторове планування в територіальних громадах.

4. Виклики просторового планування.

5. Земля та інші природні ресурси в територіальних громадах.

Всього в Україні для участі у навчанні відібрано 225 територіальних громад. На Прикарпатті до їх числа увійшли Долинська, Брошнів-Осадська, Болехівська, Бурштинська, Делятинська, Букачівська, Вигодська, Лисецька та Городенківська територіальні громади.

В регіональному офісі Програми «U-LEADз Європою» також відзначили, що за результатами навчання 48 громад з всієї України отримають додаткову експертну підтримку у: підготовці завдання для розробки Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади або проведенні аудиту земельних ресурсів.19 Травня 2021 p.
©http://briz.if.ua/