На Прикарпатті встановлять рекорд України - «Найдовший рушник»


Фото ілюстративне

З нагоди  Всесвітнього дня вишиванки у місті Калуші планують встановити рекорд України  - «Найдовший рушник у техніці фелтинг з використанням орнаментальної символіки різних етнографічних груп України.».

 Про це повідомляє «Калуш FM»

Створила таке диво творча команда викладачів і студентів спеціальності «Творче мистецтво, декоративне мистецтво і реставрація» Фахового коледжу культури і мистецтв м. Калуша.

«Ідея встановлення рекорду зародилася досить давно.  Ми собі взяли за мету не жалітись на життя, а творити красу. Було велике бажання зробити це – та вкотре заявити про наш заклад освіти, нашу творчу команду викладачів і студентів,- розповідає голова циклової комісії викладачів менеджменту соціокультурної діяльності та івент-технології та менеджер Проєкту  Іванна Свирид. - Було подано заявку, зроблені перші кроки до реалізації проєкту. А керівники Національного рекорду затвердили ідею. Таких рекордів в Україні ще не було - «Найдовший рушник виготовленийу техніці фелтинг з використанням орнаментальної символіки різних етнографічних груп України».

Встановлення  та реєстрація національного рекорду відбуватиметься у Всесвітній день вишиванки, 20 травня, на подвір’ї Фахового коледжу культури і мистецтв м. Калуша, що по  вул. Ковжуна, 44.19 Травня 2021 p.
©http://briz.if.ua/