Журналісти задокументували зв'язок керівника обласної Укртрансбезпеки та нелегальних перевізників


У справі нелегальних перевізників – намалювався цікавий оборот.

Журналісти задокументували зв'язок керівника обласної Укртрансбезпеки та нелегальних перевізників

Колеги з інтернет-видання «Голос-Інфо» стверджують, що їм вдалося задокументувати протиправний зв'язок між керівництвом управління «Укртрансбезпеки» в Івано-Франківській області з нелегальними перевізниками.

Зокрема, як повідомив головний редактор сайту Віталій Чорненький, він спільно зі знімальною групою особисто проїхався за одним з улюблених маршрутів нелегальних перевізників – Івано-Франківськ – Коломия.

Більше того, журналістам вдалося натрапити на спеціальну операцію прикарпатської «Укртрансбезпеки», ініційовану 11 травня виконувачем обов’язків обласного управління структури Іваном Гарасимком.

При цьому, замість боротьби з незаконними перевезеннями, пан Гарасимко особисто зустрівся з нелегальними перевізниками, після чого останні, набравши пасажирів, без жодних негативних наслідків для себе (як то: складання адміністративних протоколів) вирушили до Івано-Франківська. Одного з пасажирів неліцензований бус підібрав просто на очах працівників Укртрансбезпеки на кільці, що на виїзді з Коломиї.

Відео спілкування шефа контролерів транспортної безпеки з представниками нелегальних перевізників та принципового «непомічання» його підлеглими факту незаконних пасажирських перевезень колеги з «Голос-Інфо» виклали в інтернеті.

Нагадаємо, раніше представники фірм-перевізників, які офіційно працюють на внутрішньообласних автобусних маршрутах звернулися до засобів масової інформації з відкритим листом, у якому констатували суттєве збільшення останнім часом нелегальних перевізників на найбільш популярних внутрішньообласних маршрутах при майже повній бездіяльності контролюючих органів в особі обласного управління «Укртрансбезпеки».

 

Фото: кадр з відео14 Травня 2021 p.
©http://briz.if.ua/