За видами економічної діяльності у структурі реалізованих послуг переважають транспортні послуги


У січні–жовтні 2012 року на ринку послуг Івано-Франківської області працювало 1056 підприємств, основним видом діяльності яких є надання послуг.

Обсяг реалізованих ними послуг для всіх споживачів становив 2,2 млрд.грн., що у порівнянних цінах на 1,1% більше, ніж за відповідний період минулого року. Населенню реалізовано послуг на 693,8 млн.грн. або майже третину від загального обсягу.

Серед міст обласного значення та районів області значне збільшення обсягів реалізованих послуг у порівнянні з аналогічним періодом минулого року відбулося у Рожнятівському (майже в два рази), Калуському (більше, ніж на чверть) районах та м. Болехові (в 1,7 раза). Найбільшу питому вагу у загальнообласному обсязі реалізованих послуг займали послуги підприємств міст Івано-Франківська – 63,0%, Яремче – 11,4%, Долинського району – 7,8%. За видами економічної діяльності у структурі реалізованих послуг переважали транспортні послуги, які становили більше третини від загального обсягу, послуги пошти та зв’язку – більше чверті, послуги з організації подорожувань – 10,3%.27 Листопада 2012 p.
©http://briz.if.ua/