До кінця року в Україну має прибути 42 млн. доз вакцин проти COVID-19


 

До кінця року Україна  має отримати 42 мільйони  доз вакцин проти COVID-19. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Україна законтрактувала і вже до кінця 2021 року має отримати 42 млн доз вакцин. Це препарати за прямими контрактами між державою Україна й виробниками вакцин. Йдеться про 20 млн доз Pfizer, 2 млн доз AstraZeneca, 10 млн NovaVax та 1,9 млн доз Sinovac/CoronaVac. А також 8 млн доз вакцин від глобальної ініціативи Covax», – наголосив Степанов.

42 мільйони вакцин - це саме та кількість доз вакцин, якої буде достатньо для щеплення більшості дорослого населення України вже до кінця 2021 року переконані в міністерстві охорони здоров’я.  .  Мета МОЗ  провакцинувати  70% українців, для чого планують  доставити в Україну 48 млн. доз препаратів для вакцинування .

 «Міжнародне право не працює на ринку вакцин, його просто не існує. Кожна країна виборює вакцини для захисту власного населення», – зазначив міністр.

Нагадаємо, протягом останніх 10 днів країна отримала 1 млн доз вакцин компанії Sinovac. У квітні у рамках глобальної ініціативи СOVAX – 367 тисяч AstraZeneca та 117  тисяч доз Pfizer. Додатково 1,4 млн. доз вакцин по COVAX очікуються вже до кінця травня. 500 тис. доз Pfizer за прямими контрактами мають прибути в Україну у травні-червні.11 Травня 2021 p.
©http://briz.if.ua/