На Прикарпатті ліцензовані автоперевізники нарікають на засилля перевізників-нелегалів


На Прикарпатті ліцензовані автоперевізники нарікають на засилля перевізників-нелегалів. Фото з відкритих джерел ілюстративнеЛіцензовані прикарпатські автоперевізники нарікають на «перевізників-нелегалів», які заполонили практично усі міжміські маршрути на території Івано-Франківської області.

Свою позицію з даного приводу вони виклали у зверненні до представників засобів масової інформації, яке було поширено через наших колег з Типового Франківська. Як стверджують автори звернення, останнім часом нелегальні перевізники особливо знахабніли. "Доходить до того, що людей забирають прямо з під автобусів. Деякі нелегали стоять прямо біля наших автобусів на платформі і за руку забирають людей. На зауваження не реагують, а коли я сказав, що зараз викличу транспортну поліцію то розсміялися і сказали «якщо і викличеш то хіба на себе", - йдеться у зверненні.

Все це, як зауважують перевізники, відбувається за бездіяльності Укртрансбезпеки та інших контролюючих органів, які, зі слів авторів звернення не виконують своїх обов’язків щодо запобігання незаконних перевезень.

 

Фото з відкритих джерел ілюстративне6 Травня 2021 p.
©http://briz.if.ua/