Програма святкування Дня міста Івано-Франківська


В Івано-Франківську оприлюднили програму святкування Дня міста, який відбудеться 7 травня 2021 року.  Більшість  запропонованих заходів відбуватимуться у Парку культури та відпочинку ім. Т. Шевченка та у Палаці Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац».

У Парку культури і відпочинку пройде святковий концерт за участі творчих колективів в рамках проєкту  «Молодь за Україну», зона людей «Золотого віку» та відкриття сонячного годинника.

А більш молодіжні заходи відбуватимуться у вечірній час в  в Палаці Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац». Так у День міста тут   пройде творчий проєкт «Музичний Франківськ, за участю Муніципального естрадно-симфонічного оркестру, виступ гурту «Пенсія, Нічні кування і Лазерно- світлова  та звукова інсталяція на брамі палацу.

 Крім того, серед заходів до Дня міста буде панахида за загиблими патріотами та святковий молебень за городян, відкриття пам’ятного знаку Михайлові Мулику на алеї слави, виставка дитячих робіт «Я люблю тебе, мсто Франкове» та інші заходи.6 Травня 2021 p.
©http://briz.if.ua/