До Дня Матері в Івано-Франківську організовують 53 заходи


В Івано-Франківську планують масштабно відсвяткувати День матері.  

Так Департамент культури Івано-Франківської міської ради планує провести 37 заходів, присвячених цьому Дню.

Про це повідомляє  заступник міського голова Івано-Франківська Вікторія Дротянко. Перші заходи відбудуться уже сьогодні.

6 травня о 16.00 годині у малому залі Центру культури і мистецтв відбудеться музичне свято «Жменька тепла для мами», а о 18:00 пройде турнір з мініфутболу «Спортивна матуся».

9 травня, у  неділю заплановано нагородження переможців конкурсу «Портрет мами».

Цього ж дня на літній естраді в парку відбудеться святковий захід «Серце мами завжди з нами», а на Вічевому майдані встановлять відкритий відеопростір, де можна буде почути музичні вітання  від кращих творчих колективів міста.

Святкові відеоконцерти від Об’єднання муніципальних мистецьких колективів та Міського народного дому також проходитимуть онлайн і у фейсбуці.

12 травня на Вічевому майдані матерів вітатимуть зі святом учні ДМШ №2 ім. Барвінського.

Також святковий концерт проведе ДМШ №1 ім. М. Лисенка. Відзначатимуть День матері поетичними читаннями, майстеркласами та тематичними виставками у бібліотеках міста та святковими концертами у селах міської територіальної громади.

Департамент освіти і науки також організував ряд заходів, присвячених матерям.  Їх всього 16.

6 травня пройде виставка дитячих робіт «Весна і мама – дві краплини сонця», запланована відеопрезентація малюнків учнів «Мамина любов – це сад, в моєму серці назавжди», а  діти виготовлятимуть вітальні листівки та подарунки для вручення матерям.

14 травня відбудеться флешмоб вихованців ЦОІ «Я люблю свою маму. Вона у мене най…».

Також з 9 до 14 травня відбудеться привітання матерів, сини яких загинули в зоні проведення АТО/ООС.

Концертно-розважальна програма вихованців МЦДДЮМ «Рідному місту і рідні матусі присвячується» пройде з 10 до 14 травня у мікрорайонах міста .

Музично-літературні свята, конкурс читців та виставку-вернісаж дитячих робіт і виготовлення вітальних листівок «Подарунок для мами» організують у дитячих садках міста.

З 5 до 15 травня триватиме виставка творчих робіт і малюнків  вихованців центру патріотичного виховання ім. С. Бандери.6 Травня 2021 p.
©http://briz.if.ua/