Студенти з Прикарпаття стали лавреатами Всеукраїнського музичного конкурсу


Студенти та магістранти кафедри виконавського мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника стали лауреатами ІХ Всеукраїнського віртуального відкритого конкурсу виконавців на духових та ударних інструментах імені В’ячеслава Старченка.

Христина Ватащук, лавреат ІІІ ступеня на конкурсі. Фото: пресслужба ПНУ ім. В.Стефаника

Як повідомили у пресслужбі вишу, конкурс відбувся днями у місті Рівне. До участі в ньому долучилися понад 100 молодих виконавців.

Серед них – студенти ПНУ.

Так, першокурсниця Христина Ватащук у середній віковій категорії стала лауреатом ІІІ ступеня в номінації сольних виступів, виконавши на саксофоні «Концерт для саксофона» (друга і третя частини). У свою чергу студенти третього курсу Олександр Симотюк та Деннис Янко у старшій віковій категорії в номінації «камерний ансамбль» стали лауреатами ІІ ступеня, виконавши на кларнеті «Віденське капріччіо» Фрица Крейслера.

Василь Куш, лавреат ІІІ ступеня на конкурсі. Фото: пресслужба ПНУ ім. В.Стефаника

У старшій віковій категорії презентував свій виступ також студент-магістрант І курсу Василь Куш. У номінації «сольний виступ» він став лауреатом III ступеня, виконавши на флейті «Сонату для флейти та фортепіано» Франціса Пуленка. Нагадаємо, цей же твір раніше приніс Василеві диплом І ступеня на міжнародному фестивалі-конкурсі «Вогні Баку».

 

Фото: пресслужба ПНУ ім. В.Стефаника4 Травня 2021 p.
©http://briz.if.ua/