Новий рекорд: в Івано-Франківську за проєкти в рамках Бюджету участі проголосували майже 55 тисяч людей


Новий рекорд: в Івано-Франківську за проєкти в рамках Бюджету участі проголосували майже 55 тисяч людейМайже 55 тисяч мешканцівІвано-Франківської міської територіальної громади взяли участь у голосування за проєкти в рамках програми «Бюджет участі».

Про це повідомив Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків. З його слів, цьогоріч в голосуванні взяла рекордна, безпрецедентна кількість іванофранківців.

«Загалом, якщо підбити підсумок, то проголосувало за 252 проєкти 54 961 житель нашої територіальної громади. Я вітаю з рекордом – це є рекорд по голосуванню. Це безпрецедентна кількість мешканців взяла участь в Бюджеті участі», - розповів мер в ході вчорашнього відеовключення у фейсбуці.

Міський голова зауважив, що за результатами голосування для фінансування було відібрано 62 проєкти: 17 малих освітніх, 26 інших малих, 4 великих освітніх, 8 проєктів з ремонту малих вулиць та 1 проєкт реконструкції об’єкта культурної спадщини.

Крім того, зі слів Руслана Марцінківа, проєкти, які набрали велику кількість голосів, проте не увійшли до цього списку буде включено до резерву і, можливо, вони отримають фінансування з міського бюджету. «Але це буде відомо в липні місяці, після виконання бюджету по пів року», - зауважив мер.30 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/