Прикарпатський студент став призером Всеукраїнського наукового конкурсу з математики


Юрій Чоп'юк - призер Всеукраїнського конкурсу наукових робіт у галузі "Математика. Прикладна математика (механіка)". Фото: пресслужба ПНУ ім. В.СтефаникаЮрій Чоп’юк, студент Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, став призером Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Математика та статистика. Прикладна математика (механіка)».

Про це повідомили у пресслужбі вишу.

Як було зазначено ІІ тур конкурсу вібувався 29 квітня у Львівському національному університеті імені Івана Франка у форматі онлайн. На конкурс було відібрано 36 робіт, підготовлених студентами вишів з різних куточків України.

Юрій – магістрант спеціальності «Математика» факультету математики та інформатики – представив на конкурс роботу «Узагальнення властивостей просторових чисел для мультимножин, породжених суперсиметричними поліномами на банахових просторах», яка принесла йому заслужену нагороду – диплом ІІ ступеня.

У своїй праці студент розвиває аналог теорії чисел для кільця мультимножин. В дослідженні отримано низку нових властивостей мультичисел, доведено що кільце мультичисел не має дільників нуля, розглянуто діофантові рівняння в кільці мультичисел, запропоновано застосування у криптографії.

 

Фото: пресслужба ПНУ ім. В.Стефаника30 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/