Прикарпатські рятувальники вживають всіх можливих заходів для запобігання виникненню пожеж


Профілактична робота - один із пріоритетних напрямків роботи ДСНС. Тому, 29 квітня працівники Верховинського районного відділу Головного управління ДСНС України в Івано-Франківській області провели зустріч зі священиками церков району з метою попередження виникнення надзвичайних подій під час Великодніх богослужінь. Під час проведення заходу рятувальники звертали увагу на наявність та справність вогнегасників, пожежної сигналізації та стан евакуаційних шляхів, зовнішнього протипожежного водопостачання. Настоятелям церков вручили листівки застережливого характеру із вимогами правил пожежної безпеки у культових закладах.
А снятинські рятувальники в рамках акцій "Запобігти. Врятувати. Допомогти." провели зустріч з учнями гімназії в селі Хутір-Будилів. Надзвичайники розповідали дітям правила поведінки під час пожежі, виявлення підозрілих і вибухонебезпечних предметів, перебування у лісових масивах, відпочинку поблизу водойм. Кульмінацією заходу стала можливість для дітей відчути себе рятувальниками, коли можна було посидіти у пожежному автомобілі, та одягти спорядження рятувальників.
Шановні громадяни! Рятувальники Прикарпаття закликають вас бути відповідальними та дотримуватись правил пожежної безпеки.
 


29 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/