В іванофранківському «Елетроавтотрансі» - поповнення: 13 новоспечених водіїв тролейбусів завершили навчання


13 новоспечених водіїв тролейбусів завершили навчання в комунальному підприємстві «Електроавтотранс» і незабаром вийдуть на тролейбусні маршрути міста Івано-Франківська.

В іванофранківському «Елетроавтотранс» - поповнення: 13 новоспечених водіїв тролейбусів завершили навчання.Фото: КП "Електроавтотранс"

Як повідомили у комунальному підприємстві, це вже шостий випуск водії з 2016, коли в «Електроавтотрансі» відновили практику самостійного навчання водій тролейбусів для потреб підприємства. Всього ж за останні чотири роки на підприємстві вивчили 44 водія, які продовжують працювати на міських тролейбусних маршрутах.

Цьогорічний випуск є певною мірою унікальним. Адже з 13 студентів, які успішно завершили курс восьмеро – це жінки.

Нагадаємо, в планах міської влади – суттєве розширення мережі тролейбусних маршрутів. Зокрема, в даний час відбуваються роботи з будівництва тролейбусної лінії, яка з’єднає мікрорайони БАМ та Пасічна в обласному центрі через вулиці Гетьмана Мазепи, Гурика, з’єднані Південний та Північний бульвари, Галицьку. Для її експлуатації місто цьогоріч планує закупити 10 вживаних тролейбусів. В перспективі планується також пустити тролейбуси вулицями Кардинала Любомира Гузара, Січових Стрільців.

 

Фото: КП "Електроавтотранс"29 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/