В Районних управліннях ДСНС Івано-Франківщини змінили керівників


В районних управліннях Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області відбулась зміна керівників. Про це зазначається на сторінці Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області

Представив нових очільників районних управлінь начальник ГУ ДСНС України в області, полковник служби цивільного захисту Володимир Чернецький.

 Івано-Франківське районне управління очолив полковник служби цивільного захисту Василь Мацалак.  Калуське РУ ГУ ДСНС в області очолив підполковник служби цивільного захисту Василь Микитин.  А в Надвірнянському РУ ГУ ДСНС в області новим керівником став підполковник служби цивільного захисту Віталій Федорчук. Коломийське РУ ГУ ДСНС в Івано-Франківській област очолив підполковник служби цивільного захисту Андрій Мочерняк.

Пан Чернецький зазначив, що такі зміни відбулись у зв’язку із організаційно-штатними змінами в Головному управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області. Володимир Володимирович  привітав нових керівників районних управлінь,побажав їм міцного здоров’я та витримки, адже на їхніх плечах лежить відповідальність за людські життя.29 Квітня 2021 p.
©http://briz.if.ua/